+389 73 33 33 53 | EAST GATE MALL -1 KAT
Lavender 5cm naddusek - New Age Macedonia
Италијански наддушек со премиум квалитет. Најпродаваниот наддушек на New Age.
Начин на изработка

“Lavender Fresh” наддушекот е изработен од 5 cm на прва класа италијанска мемори пена која совршено ќе се прилагодува по контурите на вашето тело. Станува збор за релативно помек наддушек и е најдобра опција ако посакувате помеко спиење.

Начин на користење

“Lavender Fresh” е изработен со последниот збор на технологијата. Отворените ќелии на јадрото служат за правилна циркулација на воздух, што го прави наддушекот секогаш свеж и пријатен за користење. Крајниот резултат е кога ќе спието на него, нема да имате проблеми со потење.

Алое наддушек - New Age Macedonia

Lavender Fresh 5cm

6,990 ден10,890 ден

Најдоброто, најефикасното и најекономичното решение како од вашиот стар,тврд и неудобен душек да направите вистинско место за одмор и релаксација. Се што треба да направите е само да го поставите над вашиот веќе постоечки душек и моментално ќе осетите подобрување на вашиот сон. Со неговите карактеристики спаѓа во релативно мек душек, што го прави посебно препорачан за луѓе кои спијаат на тврд душек и тоа им смета.

На залиха – Испорака во истиот ден | Бесплатна испорака

Анти-стрес терапија

Наддушекот е збогатен со етерични масла на лаванда, која е позната по своите релаксирачки својства. Мирисот од лаванда има смирувачки ефекти врз нервниот систем и помага во намалувањето на стресот. Дополнително ја освежува вашата спална соба и создава пријатна атмосфера за спиeње.

Lavender 5cm naddusek - New Age Macedonia
Италијански наддушек со премиум квалитет. Најпродаваниот наддушек на New Age.

Lavender Fresh 5cm

6,990 ден10,890 ден

Најдоброто, најефикасното и најекономичното решение како од вашиот стар,тврд и неудобен душек да направите вистинско место за одмор и релаксација. Се што треба да направите е само да го поставите над вашиот веќе постоечки душек и моментално ќе осетите подобрување на вашиот сон. Со неговите карактеристики спаѓа во релативно мек душек, што го прави посебно препорачан за луѓе кои спијаат на тврд душек и тоа им смета.

Нашиот најпродаван над-душек

Што можете да очекувате од

LAVENDER FRESH?

Lavender 5cm naddusek - New Age Macedonia

Лесен и практичен за користење

“Lavender Fresh” е лесен и практичен за користење. Може да се користи на вашата спална соба, но и на на кревет со развлекување. Кога ќе посакате да го складирате, може лесно да се ролова и не зафаќа голем простор.

Медицински анатомски карактеристики

Покрај конфорот и персонализираното спиење, “Feel the lux” има анатомски и медицински карактеристики. Душекот е дизајниран да го поддржува правилното позиционирање на телото и да се прилагодува на неговата анатомија.

Анти-бактериска навлака

Задоволството да е совршено доаѓа во премиум анти-бактериска навлака која лесно се отстранува од душекот и пери. Навлаката е изработена од премиум материјали која нуди дополнително чувство на мекост и удобност.

Купувај по големина

Душеци
90x200
140x200
160x200
180x200
Над-душеци
90x200
120x200
140x200
160x200
180x200
Перници
10cm
13cm
15cm
18cm
Јоргани
150 гр/м2
250 гр/м2
350 гр/м2y
450 гр/м2

Поддршка

ЧПП
Гаранција
Финансирање
Политика на купување
Попусти
Мисија и цел
Партнери
Лиценци
Материјали
Научи повеќе
Лиена мемори пена
New Age Of Sleep влакна
Видови на душеци
Блог
Кариера

Нарачај онлајн и добиј бесплатна достава.