+389 73 33 33 53 | EAST GATE MALL -1 KAT
Soft pernica - New Age Macedonia
Памучна навлака

Изработена од квалитетен памук, навлаката обезбедува природна и свежа површина која го прави спиењето подобро!

Мек полнеж

Удобноста на овој полнеж го прави јорганот да биде лесен, мек и топол во истиот период, што прави спиењето да биде поудобно.

Зимски јорган – Aloe

1,790 ден2,290 ден

Уживајте во летните ноќи со нашиот памучен јорган. Изработен од квалитетен памук, овој јорган нуди лесна и дишечка топлина, идеална за топлите летни месеци. Изберете го нашиот памучен јорган и освежете го вашиот сон во топлината на летото.

На залиха – Испорака во истиот ден | Бесплатна испорака

Soft pernica - New Age Macedonia

Освежете го спиењето со нашата контур кулинг перница. Мека поддршка и разладувачки гел. Искористете ја силата на кулингот за подобро спиење.

Што го прави овој ЈОРГАН посебен?

Спореди удобност

Алое Вера
Перница – 13см

Вистински избор за сите љубители на релативно меки и ниски перници.

Анатомското и ортопедското јадро идеално се прилагодува по контурите на вратот и главата, што овозможува правилна потпора при спиење.Отворените ќелии нудат непречена циркулација на воздухот и на тој начин ја одржува идеалната телесна температура на телото.

Алое Вера
Перница – 15см

Италијански душек изработен по најнова технологија, спремен да ги задоволи сите вкусови.

Иновативно персонализирано спиење, што по смарт систем душекот се актива само под притисок, што значи кога вашиот партнер ја сменува положбата вие тоа нема да го чувствувате.

Алое Вера
Перница – 18см

Италијански душек изработен по најнова технологија, спремен да ги задоволи сите вкусови.

Иновативно персонализирано спиење, што по смарт систем душекот се актива само под притисок, што значи кога вашиот партнер ја сменува положбата вие тоа нема да го чувствувате.

Lavander Fresh перница

Одберете го перницата која ви одговара најмногу!

Одговорете на неколку лесни прашања

Купувај по големина

Душеци
90x200
140x200
160x200
180x200
Над-душеци
90x200
120x200
140x200
160x200
180x200
Перници
10cm
13cm
15cm
18cm
Јоргани
150 гр/м2
250 гр/м2
350 гр/м2y
450 гр/м2

Поддршка

ЧПП
Гаранција
Финансирање
Политика на купување
Попусти
Мисија и цел
Партнери
Лиценци
Материјали
Научи повеќе
Лиена мемори пена
New Age Of Sleep влакна
Видови на душеци
Блог
Кариера

Нарачај онлајн и добиј бесплатна достава.