+389 73 33 33 53 | EAST GATE MALL -1 KAT

ПЕРНИЦИ

ALOE SELENIUM

Колекција на тврди перници “Aloe –Selenium”. Достапни за нарачка во 3 висини.

Aloe Selenium - New Age Macedonia
Lavander Fresh перница

LAVENDER FRESH

Најпродаваната колекција на италијански мемори перници – Lavender Aroma.

Cooling Premium

Дочекајте го летото подготвени и уживај те на нова перница со кулинг гел.

Kontur pernica (3)
Aloe naddusek 8cm - New Age Macedonia

HYDROGEL

Дочекајте го летото подготвени и уживај те на нова перница со кулинг гел.

COOLING

Дочекајте го летото подготвени и уживај те на нова перница со кулинг гел.

Visco Naddusek
Soft pernica - New Age Macedonia

Microfeel

Перница изработена по најнова технологија, спремена да ги задоволи сите вкусови.

Перница со пердуви

Уживајте во максимална удобност на перницата од природни материјали!

Visco Naddusek
Soft pernica - New Age Macedonia

Blue Ocean

Перницата Blue Ocean е хипер алергена и антистатична, не задржува влага и непријатни мириси.

For You

For You перница е поразлична од сите останати во која ќе се заљубите на

прв поглед !

Visco Naddusek
Soft pernica - New Age Macedonia

Cotton Feel

Ја препорачуваме за користење од најмала возрзст. Нежните природни материјали ви нудат удобност и уживање.

Nature Перница

Перницата Nature е изработена од грижливо одбрани материјали, спаѓа во групата на хипералергени перници.

Visco Naddusek
Soft pernica - New Age Macedonia

Gel Pad

Oваа перница е поразлична од сите останати бидејќи ја регулира топлината на вашето тело при спиењето!

Контур Перница

Контур перница е анатомска за идеална подршка на главата, вратот и рамената. Има повисока и
пониска страна.

Visco Naddusek

Купувај по големина

Душеци
90x200
140x200
160x200
180x200
Над-душеци
90x200
120x200
140x200
160x200
180x200
Перници
10cm
13cm
15cm
18cm
Јоргани
150 гр/м2
250 гр/м2
350 гр/м2y
450 гр/м2

Поддршка

ЧПП
Гаранција
Финансирање
Политика на купување
Попусти
Мисија и цел
Партнери
Лиценци
Материјали
Научи повеќе
Лиена мемори пена
New Age Of Sleep влакна
Видови на душеци
Блог
Кариера

Нарачај онлајн и добиј бесплатна достава.