+389 73 33 33 53 | EAST GATE MALL -1 KAT

Разбуди се со повеќе енергија

Разгледајте по категорија

New Age Macedonia

Душеци →

New Age Macedonia

Над-душеци →

New Age Macedonia

Перници →

New Age Macedonia

Јоргани

Препорачани производи за вас

Full Senstaion dusek - New Age Macedonia

Full Senstation
Душек – 22cm

Душекот  “Full Sensation” е изработен од лиена мемори пена и ортопедска “HR” пена.  Без дополнителни додатоци како федери, јадра и слично. Она што е иновативно кај него е можноста за двострано користење, односно имате помека и потврда страна.

Lavender 5cm naddusek - New Age Macedonia

Lavender
Над-душек – 8cm

Најдоброто решение како од вашиот стар и неудобен душек да направите вистинско место за одмор и релаксација. Внесете свежина во вашата спална соба и нарачај те го италијанскиот над-душек Lavender Fresh.

Lavander Fresh перница

Lavender Аroma Memory
Перница – 18cm

Обожавате да се гушкате со перницата додека спиете? Љубители сте на релативно меки и нежни перници? Ви ја претставуваме уникатната колекцијата “Lavender aroma”. Се што треба да направите е само да ја изберете вашата посакувана висина и конечно ќе се разбудите наспани, одморени и без болки во вратот и главата.

New Age Macedonia

Одберете го душекот кој ви одговара најмногу!

Одговорете на неколку лесни прашања

посетете го нашиот салон

EAST GATE MALL ( -1 KAT )

Контактирајте не

Пишете ни →

Разговарајте со продажен агент со пишување на социјалните медиуми: Facebook, Instagram, Viber…

Јавете се →

Разговарајте со продажен агент и јавете се

Продавници →

Продажен салон во East Gate Mall на -1 кат.

Купувај по големина

Душеци
90x200
140x200
160x200
180x200
Над-душеци
90x200
120x200
140x200
160x200
180x200
Перници
10cm
13cm
15cm
18cm
Јоргани
150 гр/м2
250 гр/м2
350 гр/м2y
450 гр/м2

Поддршка

ЧПП
Гаранција
Финансирање
Политика на купување
Попусти
Мисија и цел
Партнери
Лиценци
Материјали
Научи повеќе
Лиена мемори пена
New Age Of Sleep влакна
Видови на душеци
Блог
Кариера

Нарачај онлајн и добиј бесплатна достава.