+389 73 33 33 53 | EAST GATE MALL -1 KAT
Soft pernica - New Age Macedonia
Издработка

Ортопедска перница дезајнирана да се вклопи по конурите на главата и вратот. Нуди можност да
одберете повисока или пониска страна на перницата зависно од висината на вашите раменици.
Доаѓа во димензија 50х70, што ја прави поразлична од останатите анатомски перници.

Карактеристики

Перницата Контур е наменета да ви даде ортопедска подршка на главата и вратот, така што ќе ги
отсрани точките на притисок и ќе ви овозможи правилен доток и циркулација за квалитетен сон и
удобно спиење.

Контур перница

Original price was: 2,990 ден.Current price is: 2,490 ден.

Контур перница е анатомска за идеална подршка на главата, вратот и рамената. Има повисока и
пониска страна.

На залиха – Испорака во истиот ден | Бесплатна испорака

Анатомска подршка на главата, клучот за квалитетен сон и релаксација.

Soft pernica - New Age Macedonia

Анатомска подршка на главата, клучот за квалитетен сон и релаксација.

Original price was: 2,990 ден.Current price is: 2,490 ден.

Спореди удобност

Soft pernica - New Age Macedonia

Microfeel Перница

Вистински избор за сите љубители на релативно меки и ниски перници.

Анатомското и ортопедското јадро идеално се прилагодува по контурите на вратот и главата, што овозможува правилна потпора при спиење.Отворените ќелии нудат непречена циркулација на воздухот и на тој начин ја одржува идеалната телесна температура на телото.

Lavander Fresh перница

Lavender Aroma Перница

Обожавате да се гушкате со перницата додека спиете? Љубители сте на релативно меки и нежни перници?  Ви ја претставуваме уникатната колекцијата “Lavender aroma”. Се што треба да направите е само да ја изберете вашата посакувана висина и конечно ќе се разбудите наспани, одморени и без болки во вратот и главата.

Kontur pernica (3)

Cooling Premium Перница

„Cooling” – перниците од самиот старт се разликуваат од сите останати перници поради можноста да бидат практични за спиење во текот на целата година. Дефинитивно ќе се заљубите во нив уште на првиот допир. Изработени се со најголема густина, што ги прави релативно потврди на допир, но идеални за спиење

Купувај по големина

Душеци
90x200
140x200
160x200
180x200
Над-душеци
90x200
120x200
140x200
160x200
180x200
Перници
10cm
13cm
15cm
18cm
Јоргани
150 гр/м2
250 гр/м2
350 гр/м2y
450 гр/м2

Поддршка

ЧПП
Гаранција
Финансирање
Политика на купување
Попусти
Мисија и цел
Партнери
Лиценци
Материјали
Научи повеќе
Лиена мемори пена
New Age Of Sleep влакна
Видови на душеци
Блог
Кариера

Нарачај онлајн и добиј бесплатна достава.