+389 73 33 33 53 | EAST GATE MALL -1 KAT
Soft pernica - New Age Macedonia

Филтер за вода – 50% ПОПУСТ

Original price was: 23,900 ден.Current price is: 11,990 ден.

Осигурете си квалитетна вода со нашиот 6-ти степен филтер, сега за само 11900 денари и дополнително, со впечатливата 10-годишна гаранција! Овој филтер го обезбедува највисок степен на чистота и безбедност на вашата вода. Ви нудиме решение за чиста и освежувачка вода директно во вашиот дом. Искористете ја оваа шанса уште денес.

На залиха – Испорака во истиот ден | Бесплатна испорака

Soft pernica - New Age Macedonia

Original price was: 23,900 ден.Current price is: 11,990 ден.

Не пропуштајте ја единствената шанса! Купете го дуплиот наддушек HYBRID, добијте две перници и дупли зимски јорган – сè ова на намалена цена од 15990 денари, во спротивство на обичните 21000 денари!
Осигурете си квалитетна вода со нашиот 6-ти степен филтер, сега за само 11900 денари и дополнително, со впечатливата 10-годишна гаранција! Овој филтер го обезбедува највисок степен на чистота и безбедност на вашата вода. Ви нудиме решение за чиста и освежувачка вода директно во вашиот дом. Искористете ја оваа шанса уште денес.

Купувај по големина

Душеци
90x200
140x200
160x200
180x200
Над-душеци
90x200
120x200
140x200
160x200
180x200
Перници
10cm
13cm
15cm
18cm
Јоргани
150 гр/м2
250 гр/м2
350 гр/м2y
450 гр/м2

Поддршка

ЧПП
Гаранција
Финансирање
Политика на купување
Попусти
Мисија и цел
Партнери
Лиценци
Материјали
Научи повеќе
Лиена мемори пена
New Age Of Sleep влакна
Видови на душеци
Блог
Кариера

Нарачај онлајн и добиј бесплатна достава.