+389 73 33 33 53 | EAST GATE MALL -1 KAT
Soft pernica - New Age Macedonia
Полнеж

Дрим Лукс јорганот е изработен со посебно ткање на навлаката и полнење од природни влакна
кои се прозрачни, така што јорганот е лесен и воздушест, нуди пријатно чувство и мекост. Доаѓа во
бела боја со сиво обрабување, што дополнително нуди софистициран изглед во вашата соба.

Употреба

Дрим Лукс јорганот може да се користи во сите годишни времиња, бидејки во топлите ноќи не ја
задржува топлината, додека во студените ноќи ви ја чува топлината, што значи лесно се адаптира
кон вашата телесна температура.

Dream Lux – Јорган

1,690 ден2,190 ден

Јорган изработен од внимателно одбрани и природни материјали за сите со префинет вкус.

На залиха – Испорака во истиот ден | Бесплатна испорака

Soft pernica - New Age Macedonia

Освежете го спиењето со нашата контур кулинг перница. Мека поддршка и разладувачки гел. Искористете ја силата на кулингот за подобро спиење.

Спореди удобност

Soft pernica - New Age Macedonia

Microfeel Перница

Вистински избор за сите љубители на релативно меки и ниски перници.

Анатомското и ортопедското јадро идеално се прилагодува по контурите на вратот и главата, што овозможува правилна потпора при спиење.Отворените ќелии нудат непречена циркулација на воздухот и на тој начин ја одржува идеалната телесна температура на телото.

Lavander Fresh перница

Lavender Aroma Перница

Обожавате да се гушкате со перницата додека спиете? Љубители сте на релативно меки и нежни перници?  Ви ја претставуваме уникатната колекцијата “Lavender aroma”. Се што треба да направите е само да ја изберете вашата посакувана висина и конечно ќе се разбудите наспани, одморени и без болки во вратот и главата.

Kontur pernica (3)

Cooling Premium Перница

„Cooling” – перниците од самиот старт се разликуваат од сите останати перници поради можноста да бидат практични за спиење во текот на целата година. Дефинитивно ќе се заљубите во нив уште на првиот допир. Изработени се со најголема густина, што ги прави релативно потврди на допир, но идеални за спиење

Lavander Fresh перница

Одберете го перницата која ви одговара најмногу!

Одговорете на неколку лесни прашања

Купувај по големина

Душеци
90x200
140x200
160x200
180x200
Над-душеци
90x200
120x200
140x200
160x200
180x200
Перници
10cm
13cm
15cm
18cm
Јоргани
150 гр/м2
250 гр/м2
350 гр/м2y
450 гр/м2

Поддршка

ЧПП
Гаранција
Финансирање
Политика на купување
Попусти
Мисија и цел
Партнери
Лиценци
Материјали
Научи повеќе
Лиена мемори пена
New Age Of Sleep влакна
Видови на душеци
Блог
Кариера

Нарачај онлајн и добиј бесплатна достава.